Korzystanie z usług KSU

Przedsiębiorcy i inni klienci Krajowego Systemu Usług odwiedzają ośrodek KSU osobiście lub umawiają się na spotkanie z konsultantem telefonicznie lub e-mailowo.

Usługi KSU mogą być realizowane w ośrodku KSU , w zależności od potrzeb przedsiębiorcy oraz specyfiki zamówienia. Część usług informacyjnych może być też wykonywana telefonicznie lub e-mailowo, co znacznie ułatwia kontakt z konsultantem. W przypadku usług finansowych przynajmniej jedna konsultacja odbywa się w siedzibie firmy klienta.  Wybór ośrodka KSU i usługi zależy tylko od przedsiębiorcy.

 

Świadczone usługi przez nasz ośrodek

Usługi szkoleniowe
Usługi finansowe - udzielanie pożyczek
Usługi doradcze o charakterze ogólnym
Usługi informacyjne
  Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem II naboru wniosków w ramach projektu ?Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)?, pragnę poinformować, że w dniu wczorajszym, tj. 08.01.2014 r. został otwarty nabór wniosków, który potrwa do 10 lutego 2014 r. do godziny 16.30. Dokumentacja konkursowa dostępna jest na stronie http://csr.parp.gov.pl/index/index/2268, a  generator wniosków na https://gw-csr.parp.gov.pl/.
W razie pytań proszę o kontakt e-mailowy na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Z poważaniem
Małgorzata Bieniecka-Grygo
Dyrektor
Departamentu Programów Pilotażowych

Zmieniony ( 09.01.2014. )