Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości dokapitalizowany - 6,884 mln zł na pożyczki !!!


Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości dokapitalizowany - 6,884 mln zł na pożyczki !!!

Ważne ogłoszenie!

Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości w dniu 30 czerwca 2016 r. podpisał Aneks do Umowy z Zarządem Województwa Lubuskiego dotyczący kontynuacji wsparcia MSP przez zwrotne instrumenty finansowe na  pożyczki dla mikro i małych przedsiębiorstw z możliwością ich wydatkowania do  czerwca 2026 r.

W dniu 30 czerwca 2016 roku Stowarzyszenie podpisało Aneks do Umowy z  Zarządem  Województwa Lubuskiego   o dokapitalizowanie Funduszu Rozwoju Przedsiębiorczości w Dobiegniewie w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 zwanego Strategią Wyjścia.  Na jej podstawie Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości   działający w ramach Stowarzyszenia Wspierania Małej Przedsiębiorczości z siedzibą w Dobiegniewie otrzymał 6,884 miliona złotych dofinansowania z przeznaczeniem na wsparcie rozwoju MSP na terenie Województwa Lubuskiego do 2026 roku. Projekt zakłada umożliwienie rozwoju funkcjonującym podmiotom gospodarczym, które maja trudności z pozyskaniem środków finansowych na inwestycje . 

Realizacja projektu przyczyni się do rozwoju przedsiębiorczości na obszarze Województwa Lubuskiego, oraz rozszerzy ofertę dostępnych instrumentów finansowych przeznaczonych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Powiększenie kapitału zwiększy liczbę klientów Funduszu Rozwoju Przedsiębiorczości oraz wpłynie na jakość świadczonych usług na terenie całego województwa lubuskiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Funduszu Rozwoju Przedsiębiorczości  w Dobiegniewie, ul.  Mickiewicza 7, I piętro lub pod numerem telefonu: 95 7611037 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Materiały do pobrania w tym Regulamin i Wniosek znajdują się w zakładce Pliki do pobrania Fundusz FRP-RPO